متفرقه

تختخوابت را مرتب کن

3.9/5 - (7 امتیاز)

تختخوابت را مرتب کن ، عنوان کتابی است که طی دو سه سال اخیر از بهترین کتاب های بازار نشر به حساب می آید . ژنرال ویلیام اچ. مک ریون نویسنده‌ی این کتاب تجربیات 37 ساله‌اش را در این نگارش جمع کرده است .

معرفی نویسنده :

نویسنده ، با یادآوری مسائل و موضوعات به ظاهر کوچک اما فوق العاده کاربردی ، آغاز می‌شود . دریاسالار ویلیام مک ریون ، معتقد است این نکات ریز و کاربردی می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد . حتی از آن فراتر می رود و می نویسد می تواند دنیا را متحول کند .

مک ریون ، سالهای زیادی به عنوان سرباز ، فرمانده ، ژنرال و دریاسالار خدمت کرده است . این نویسنده‌ی امریکایی تجربیات سالها سختی و شیرینی و تلخی را در قالب این کتاب کوچک عرضه می‌کند. ما با یک نظریه پرداز کم تجربه روبرو نیستیم . بلکه با مردی روبروییم که لحظه به لحظه آنچه را که می نویسد درک کرده است .

ژنرال ویلیام مک ریون

مرتب کردن تخت خواب ، یک اصل ساده و پیش افتاده به نظر می رسد . اما نکات شگفت زیادی در دل خود دارد . ژنرال مک ریون معتقد است اولین قدم تحول از تخت خواب شروع می‌شود ‌.

اگر می‌خواهید زندگی‌تان و شاید جهان‌تان را تغییر دهید ؛ اول از مرتب کردن تخت خوابتان شروع کنید .

تختخوابت را مرتب کن

این کتاب ، به شما ثابت می کند که وقتی از یک کار ساده روزتان را شروع کنید می توانید بقیه روز را با انرژی بیشتری ادامه دهید .

تختخوابت را مرتب کن :

اولین کاری که هر فرد بعد از بیدار شدن از خواب باید انجام دهد ، مرتب کردن تخت خواب است . چرا ؟ چون همین موضوع به ظاهر ساده ، وقت کمی از شما می گیرد . اما ادامه‌ی روز ، شما با دید مثبت و تلاش بیشتر اهدافتان را دنبال می کنید .

شاید خنده‌دار به نظر بیاید ! ولی این موضوع می‌تواند جهان شما را متحول کند . دلیل آن ساده است ! شما باید روزتان را با کارهای کوچک شروع کنید . اگر به انجام کارهای کوچک که وقت کمی از شما می گیرد اهتمام داشته باشید ، به کارهای بزرگ بیشتر اهمیت می‌دهید .

تختخوابت را مرتب کن ، دنیا را از دید اصول ساده اما کاربردی می نگرد . ژنرال مک ریون ، این اصل را که انسان می تواند سختی‌های فراوان را تحمل کند و به نتایج عالی برسد از همین جا بیان می کند . خود این ژنرال امریکایی ، رنج و مشقتی وصف ناپذیر را تحمل می کند تا در نیروی دریایی استخدام شود .

اقدام به کار گروهی :

تختخوابت را مرتب کن در اصل بعدی می‌گوید . شما نمی‌توانید همه‌ی کارها را به تنهایی انجام دهید . زیرا که برای موفقیت به کمک دیگران نیاز دارید . انسان‌ها برای یکدیگر به منزله‌ی دو کفه‌ی ترازو هستند . وقتی تعادلی بین دو کفه وجود نداشته باشد ، انتظار موفقیت بیهوده است . در کار گروهی تلاش همه‌ی اعضا مفید است . و کم کاری هر کدام بر نتیجه نهایی تاثیر مستقیم دارد .

موفقیت شما به همکاری با دیگران بستگی دارد .


بهترین راه برای ارتباط مفید با افراد به قلبشان بستگی دارد . شما با ارتباط مناسب ، به موفقیت می رسید . چون گشادگی قلب انسان‌ها و فکر بلندشان برای روحیه‌ی شما تاثیرگذار است .

سایز کفش‌های غواصی مهم نیست این وسعت قلب انسان است که اهمیت دارد .

نتیجه گیری :

این کتاب به بررسی زندگی از دیدگاه یک کهنه سرباز می پردازد . شما از همه جنبه‌های این کتاب به راحتی قواعد کنار آمدن با زندگی را می آموزید . نباید تسلیم شوید . نباید در برابر مشکلات ناامید باشید . هر وقت این دو مورد را در زندگی عملی کنید بلاشک موفقید . پس تلاش کنید و تجربیات دریاسالار مک ریون نهایت استفاده را بکنید .

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن

ازینجا می تونید اقدام به دانلود کتاب ” تختخوابت را مرتب کن ”  بکنید ، بعد از کلیک به پست مربوطه در کانال ارجاع داده می شوید.

دانلود کتاب تختخوابت را مرتب کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا